Cevizli, Saraylar Cd, No:6 Daire:40 Maltepe/İstanbul

Web Sitesi

Sanal Dünyadaki Ofislerinizi Mükemmel Hale Getirin

Web siteler, şirketlerin ve firmaların ziyaretçilerini kabul ettikleri bir nevi internette yer alan ofislerdir diyebiliriz. Sonuçta ofisiniz veya mağazanız, müşterilerinizi etkilemek ve daha fazla satış yapabilmek için kullanabileceğiniz en önemli araçların başında yer alıyor. Lite Ajans web site tasarım hizmetleri ile markanıza yakışan web sitelere sahip olmak artık çok kolay!

Web tasarım ve web yazılım sektöründe edindiğimiz tecrübelere dayanarak, modern dijital dünyanın en prestijli sitelerini üretiyoruz. Göz alıcı şablonlar, harika içerikler, marka hikayesi, kurumsal yazılar ve daha pek çoğu Lite Ajans’ın web site hizmetinde sizi bekliyor. Hayalinizdeki web siteye sahip olmak, sadece bir tık uzağınızda!

blocks image 02
blocks image 03

Web Site İnşası

Lite Ajans’ın profesyonel grafik tasarımcıları ve web site ekibi, her amaca uygun web siteyi özgün ve yaratıcı biçimde üretebiliyorlar. E-ticaret sitelerinden blog sitelerine, kurumsal sayfalardan devasa platformlara kadar her çeşit site kurgusunu yapabiliyoruz. Seçtiğimiz özel ve yenilikçi şablonlarla ziyaretçilerinizi görsel açıdan etkiliyor ve sizleri amaçlarınıza ulaştırıyoruz. Böylece içinize sinerek kullanabileceğiniz, kendinize ait web sitelerine sahip olmanızın önünü açıyoruz.

Web sitelerinin olmazsa olmaz yapı taşlarının başında da yazılım ve donanım geliyor. Kullanıcı deneyimini büyük ölçüde etkileyen bu konuları LiteAjans’ın uzmanlarına bırakabilirsiniz. Öncelikle sitenizin tamamen hızlı ve güvenli olabilmesi için gereken geliştirmeleri kuruyoruz. Sahip olduğumuz ve yüklediğimiz yazılımlarla, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezebilmesini amaçlıyoruz. Ardından sunduğumuz özel güvenlik duvarları ile de sitenize gelebilecek olası saldırıları engelliyor, yayın hayatınıza güvenli bir biçimde devam etmenizi sağlıyoruz.

Web sitenizin harika bir görüntüye sahip ve çok hızlı olsa bile bu sitenin markanıza bir değer katması gerekiyor. Bizler de web sitesi üretirken, markanızın ön planda olmasına ve ziyaretçilerinizin aklında yer etmenize dikkat ediyoruz. Marka renklerini kullandığımız tasarımlar, özenle yerleştirilmiş logolar, markaya uygun sloganlar ve daha pek çok tekniğe başvuruyoruz. Böylece ziyaretçileriniz sitenizde zaman geçirdikçe markanıza alışarak daha çok güvenmeye başlıyor.

Web Sitesi Gerekli Mi?

Hayatımızda her şeyin dijitalleşmeye başladığını ve dünyanın her yerinde internet erişimi olduğunu düşünürsek, markanızı dijitale taşımanız gerektiğini söyleyebiliriz. Web siteleri, klasik pazarlama yöntemleri, kısıtlı mağaza imkanları ve oldukça düşük düzeyde hedef kitle gibi dezavantajları ortadan kaldırıyor. Web siteyle dünyanın her yanına aynı saniye üzerinden erişebilir ve pek çok insana hitap edebilirsiniz. Üstelik web sitelerini dilediğiniz gibi özelleştirerek markanıza özgü hale getirebilirsiniz. Tüm bu detayları göz önünde bulundurursak, LiteAjans’ın kapsamlı web site hizmetinin markanıza çağ atlatacağını söylemek mümkün.

web sitesi tasarım

Lite Web Ajansı

blocks image 49

İnternetin en iddialı web ajanslarından birisi olarak müşteri memnuniyeti garantimizle sektörde var olmaya devam ediyoruz. Her müşterimizi kendi özelinde değerlendirerek onlara alabilecekleri en mükemmel hizmeti vermeyi görevimiz biliyoruz. Bu yolda ise ekibimizle çok çalışıyor ve web ajansımızın geçmişten beri devam ettirdiği kaliteli hizmet geleneğini sürdürmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.

Lite Ajans Web Ajansı olarak bizim vizyonumuz, aşkla bağlı olduğumuz bu meslekte sektörün en bilinen firması olabilmektir. Şirketimizi kurduğumuz günden beri hayalimiz olan zirve noktasına ulaşmak için geçmişte pek çok adım attık. Bundan sonra da hizmetimizi sürekli geliştirerek, güncel kalarak, müşterilerimizi memnun ederek ve yaratıcılığımızı konuşturarak zirveye doğru emin adımlarla yol alacağız.

Web tasarım ve web yazılım konuları, stratejik açıdan müşteriyle kuvvetli bir iletişim ve büyük bir iş disiplini gerektiriyor. Bizler de ekibimizle birlikte öncelikle sitenin ana hatlarını belirliyor ve detaylar konusunda müşteriyle beraber hareket ediyoruz. Marka kimliğini göz önünde bulunduruyor, tasarımı buna göre yapıyoruz. Şirketin amacına uygun site üretmeyi birinci plana alıyor; en iyi şekilde çalışan, hızlı ve güvenli siteleri müşterilerimize teslim ediyoruz.