Cevizli, Saraylar Cd, No:6 Daire:40 Maltepe/İstanbul

SEO

SEO Hizmetimizle Site Sıralamanızı Yükseltin

Milyarlarca müşterinin ve ziyaretçinin yer aldığı internet ortamında, rakiplerinizden daha önde olmak büyük bir önem taşıyor. Lite Ajans’ın sunduğu üstün SEO hizmetiyle artık sizler de sitenizi zirveye yerleştirebilir, hedeflerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimizin uyguladığı kusursuz arama motoru optimizasyonu teknikleriyle, sektörünüzün en ön planda olan isimlerinden birisi haline geleceksiniz.

Uyguladığımız profesyonel içerik hizmeti, anahtar kelime planlayıcılarımız, site dışı SEO desteğimiz ve SEO uzmanlarımız ile her zaman markanızın yanındayız. Hali hazırda var olan ve sıralamasını yükseltmek istediğiniz web sitesini bizlere gösterin, kalanını bizim sihirli metotlarımıza bırakın! Uzun süreli proje planlaması, sonuç garantili aksiyonlar ve daha pek çok avantaj Lite Ajans’ın SEO hizmetinde sizleri bekliyor!

seo nasil yapilir scaled
seo arama motoru optimizasyonu scaled

SEO Aşamalarımız

SEO’nun bel kemiğini oluşturan işlemlerin en başında, site içi SEO dediğimiz içerik bölümü geliyor. Sektöre özgü olarak belirlenmiş anahtar kelimeler, profesyonel içerikler, görseller, başlıklar ve site düzeni site içi SEO’nun ana elementlerini oluşturuyor. Bizler de Lite Ajans olarak tüm bu aşamalara dikkat ediyor ve sitenizi adeta özenle işleyerek yeniden yaratıyoruz. Böylece SEO sürecimizin de ilk adımını başlatıyor ve sitenizin temelini sağlamlaştırıyoruz.

SEO’nun en önemli parçalarından bir diğeri de site dışı SEO yani Google güvenilirlik ölçütüdür de diyebiliriz. Google tarafından tanınan güvenilir sitelerin sizlere link vermesi sonucunda SEO puanınız artıyor ve daha yüksek sıralamalar kazanabiliyorsunuz. Bizler Lite Ajans olarak site dışı SEO hizmetimizle arama sonuçlarının ilk sayfalarında yer almanızı sağlıyoruz. Kurduğumuz bağlantılar, güvenilir ortaklarımız ve backlink ağımızla firmanızla birlikte mutlu yarınlara yelken açmanıza olanak tanıyoruz.

Google gibi arama motorları, kullanıcılarının sitelerde iyi vakit geçirmesini ve aradıklarını bulmalarını isterler. Bu da demek oluyor ki bir sitenin kullanıcı deneyimi ne kadar yüksekse sıralaması da o kadar yüksek oluyor. Bizler, sektörünüze göre hedef kitlenizin ilgi alanlarını değerlendiriyor ve sitenizi bunlara dayanarak dizayn ediyoruz. En sonunda ise sitenizi kullanıcı deneyimi arttırılmış, ziyaretçilerin hoşuna giden ve yüksek sıralarda yer alan bir platform haline getiriyoruz.

SEO Hizmeti Almalı Mıyım?

SEO, aslında mantığına bakıldığında basit bir iş olarak görülse de büyük efor isteyen bir iştir. Özellikle yoğun sektörde yer alan firmalara, SEO’yu işin uzmanına bırakarak kendi projelerine odaklanmalarını öneriyoruz. Lite Ajans SEO hizmeti ile oldukça uzun ve yorucu bir süreci eksiksiz bir biçimde geçirip SEO ile hedeflediğiniz amaçlara kolayca ulaşabilirsiniz. İçerik yazarlarımız, SEO uzmanlarımız, kullandığımız profesyonel uygulamalar, yazılım mühendislerimiz ve tüm ekibimizle kapsamlı hizmeti firmanıza kadar getiriyoruz.

KALİTE
HİZMET
ZAMANLAMA
seo-internet-sitesini-üst-sıralara-cikarma

LiteAjans SEO Danışmanlığı

seo icerigi nasil olmali scaled

Google ve diğer arama motorlarındaki algoritmalar sürekli değişip gelişim gösteriyor. Ayrıca Google Haritalar gibi pek çok uygulama da SEO sıralamalarından yararlanmaya veya kendi sistemlerini geliştirmeye başladı. Biz misyonumuz gereğince, her şirketin amacını doğru analiz ederek onları hedeflerine ulaştırmak ve en yüksek sıralamalarda olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Dijital pazarlama sektörü yapısı gereği dinamik çalışmalar ve kreatif bir düşünce tarzı gerektiriyor. Bizim vizyonumuz ise SEO alanında devrimlere imza atarak tüm müşterilerimizi memnun edebilmek ve böylece sektörümüzün en iyisi olabilmektir. Bu yolda ekibimizle birlikte her geçen gün daha çok çalışmaya devam edecek ve dünyada eşi benzeri görülmemiş SEO çalışmalarına imza atacağız.

SEO, birden fazla ayağı olan ve koordine bir şekilde yürütülmesi gereken bir maratondur. Bizler öncelikle bu maratonda şirketin özelliklerini iyice kavrayarak kendimize bir yol haritası çiziyor ve bu şemaya göre ilerliyoruz. İçerik yazarlarımız SEO uyumlu içerikler üretirken, web masterlarımız kullanıcı deneyimlerini arttırıyorlar. Gerekli anahtar kelimelerde istenen sonuçların alınması için yapılan profesyonel site dışı linklemeden sonra ise ekibimiz sitenizi size teslim ediyorlar.