Cevizli, Saraylar Cd, No:6 Daire:40 Maltepe/İstanbul

Mobil Uygulama

Mobil Uygulamalarımız ile Kullanıcı Deneyiminizi Arttırın

Son yıllardaki internet kullanımı oranlarına baktığımızda, mobil kullanımın bilgisayarların önüne geçtiğini görüyoruz. Sektördeki dengeleri bir anda değiştiren mobilden internet erişimi ve akıllı cep telefonları, firmaların bu alana yönelmesini sağladı. Sizler de müşterilerinize her zaman her yerde hizmet vermek istiyor, prestijli bir firma olmayı hedefliyorsanız mutlaka mobil uygulama konusunu gündeme almalısınız.

Lite Ajans’ın sizlere sunduğu mobil uygulama hizmeti ile firmanızı yeni çağa taşıyın! Profesyonel yazılım ekibimiz, kreatif uzmanlarımız ve mobil alandaki tecrübelerimizle sizlere destek oluyoruz. Sizler de mobil platformlarda adınızdan söz ettirmek istiyorsanız, mobil uygulama hizmetimizle firmanızı bir üst kademeye taşıyacaksınız.

young serious coach explaining characteristics of 6JSPTU3 min
developers working over new application FUY75HC min 1 scaled

Mobil Uygulama Desteğimiz

Mobil uygulamanızın tasarımının markanıza uygun olması en önemli konuların başında geliyor. Ayrıca sade ve kullanıcı dostu bir arayüz de bir mobil uygulamada olması gereken özelliklerden birkaçı. Lite Ajans olarak, markanızı yansıtan ve kullanımı kolay tasarımlar oluşturarak mobil uygulamanızı geliştiriyor ve güzel geri dönüşler almanızı sağlıyoruz.

Firmanıza ait mobil uygulamanızın hayata geçmesi ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için yazılımının doğru ayarlanması gerekiyor. Mobil uygulama hizmetimizde, iOS ve Android platformları için entegre edilmiş, güvenli, hızlı ve sorunsuz çalışan projeler üretiyoruz. Böylece uzun ömürlü, yüksek UX seviyeli kusursuz mobil uygulamalar elde edebiliyorsunuz.

Sektörde edindiğimiz birçok tecrübe, yazılımların hepsinin gelişmesi ve güncellenmesi gerektiğini gösteriyor. Bizler de sahip olduğunuz veya sıfırdan geliştirdiğiniz mobil uygulamaların güncellenmesi konusunda sizlere teknik destek sunuyoruz. Meydana gelen hatalar, optimizasyon sorunları, yazılım düzenlemesi ve bunun gibi konularda Lite Ajans’a gözü kapalı güvenebilirsiniz. 

Mobil Uygulamanın Avantajları

Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun mobil uygulamalar, müşterilerinize daha iyi bir deneyim yaşatma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. İstediği zaman istediği mekanda size ulaşabilmek isteyen kullanıcılar, mobilden web sitenize girmek yerine direkt olarak mobil uygulamanızı tercih edecektir. Bu sayede hayal edemeyeceğiniz kadar müşteri kazanabilir, müşterilerinizi elinizde tutabilirsiniz. Marka imajınızı da olumlu yönde etkileyecek en iyi mobil uygulamalara ise LiteAjans güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

KALİTE
HİZMET
ZAMANLAMA
hands of young contemporary designers of new mobil 8UXDF2K min 1 scaled

LiteAjans Mobil Uygulama Geliştirme

using mobile app UTPWD9F min 1 scaled

Yazılım sektöründe edindiğimiz tecrübeler ve uzman ekibimizle birlikte ortaklarımıza her konuda yardımcı oluyoruz. Tasarım, kullanışlılık, güvenlik ve daha pek çok alanda en üst seviyede yer alan uygulamalar geliştiriyor ve sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz. Mobil uygulama alanında ilk akla gelen ajanslardan biri olmanın gururunu yaşıyor ve bu özelliğimizi korumak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Mobil uygulama sektöründe meydana gelen tüm gelişmeleri takip ederek, bu alanda dünyada sayılı firmalardan olmak birinci önceliğimizdir. Bunun için her geçen gün ekibimizi genişletiyor, uzmanlık alanlarımızı çoğaltıyor ve gelecek planları yapıyoruz. Çalışma azmimiz ve işe olan sevgimizi de hesaba katınca günün birinde dünyada saygın bir yazılım geliştirme firması olacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Mobil uygulama yazılımı geliştirmek, titizlik ve özen isteyen bir konu olduğu için tüm proje süreci boyunca disiplinli çalışıyoruz. Öncelikle isteklerinizin tamamını not ediyor ve yazılımlarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Ardından geniş ekibimizle birlikte yoğun bir çalışma sürecine giriyor, tasarımları ve komutları ayarlıyoruz. En sonunda ise deneme sürümleri çıkartarak uygulamayı test ediyor, tamamen çalışır bir şekilde uygulamanızı yaratıyoruz.