KREATİF VE HIZLI

YENİLİKÇİLİĞE DAYALI

WEB SİTESİ | E-TİCARET |
DİJİTAL PAZARLAMA | SOSYAL MEDYA |
GRAFİK TASARIM | VİDEO PRODÜKSİYON |
3D MODELLEME PROJELERİNİZİ
SİZE KREATİF, HIZLI VE YENİLİKÇİ ŞEKİLDE SUNUYORUZ.

Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama
Dijital alanda sizi öne geçirecek hamleleri biliyoruz!
Google ve Sosyal medya üzerinden hesaplarınızın dijital pazarlmasını yaparak ve maliyetlerinizi düşürerek sizi bir adım öne çıkarıyoruz.
Sosyal Medya
Sosyal medya profilinizi etkileşim halinde tutarak ön planda kalmanızı sağlarken reklamlarınızı yöneterek yeni kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
Grafik Tasarım
Tasarımlarımızın kreatifliğini hem dijital alanda hem de baskı alanında kalemin sınırsız gücünden alıyoruz.
Video & 3D Prodüksiyon
Tanıtım ve ürün videolarınızı yeni trendlere göre uyguluyoruz.
3D Modelleme projelerinizi sizler için biz yapalım.

Neden Biz ?

Alanında uzmanlaşmış kadronun size verebileceği pek çok şey var zamanında teslim bir iş, kreatif düşünceler ve sorunsuz bir destek.
Biz size bunları sunuyoruz gerek web sitesi yapımında ya da grafik tasarım ve Video Prodüksiyon  & 3D projeleriniz konusunda her alana yayılan geniş yelpazemizin içinde sizlerinde yer bulabileceğine inanıyoruz.
… LiteAjans
çok sayıda kullanışlı fikir,
pazarlama ve araçlar sunarak.
Her şeyi özenle ve dikkatlice
seçerek web siteniz için
mükemmel ortamı oluşturuyoruz.
98%
Tasarım mükemmelliği. Herhangi bir işletmenin durum simgesidir.

Yeteneklerimiz

Programlama 87%
0%
Kullanılabilirlik 93%
0%
Tasarım 98%
0%
Yaratıcılık 100%
0%

Proje Aşamalarımız

En kısa sürede sizin istekleriniz doğrultsunda çalışıp istedğiniz sonucu elde ediyor mükemmel bir güvenirlik veriyoruz…

01.
Planlama & Strateji

Planlama toplantımızı yaparak sizleri dinliyoruz ve bu doğrultuda sizlere yönelik olan ihtiyaçlarınızı çıkararak planlama stratejimizi ortaya çıkarıp fiyatları belirliyoruz. Onay alındıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

02.
Dizayn & Geliştirme

Sizleri dinledikten sonra ihtiyaç duyduğunuz amaca yönelik kreatif tasarım aşamamızı bitirip projeyi geliştirme aşamasına geçiyoruz.

03.
test & teslim

Projeyi sizlere teslim etmeden önce detaylı bir test aşamasından geçirip onay verdikten sonra sizlere anahtar teslim bir proje veriyoruz.

Projelerin ARKASINDAKİ AKILLAR

Alanında tecrübeli, genç, dinamik, eğitimli ve yaratıcı çalışan ekibimiz her türlü işin üstesinden gelmeye hazırlar.

ekip-mert-emre-özbek
Mert Emre Özbek
Proje Yöneticisi

Okan Üniversitesi – Bilgisayar Programcılığı
Saha araştırmanızın ve size yönelik olan tasarımınızın bitiminden sonra projelerinizi takip ederek sizlerin iş sürecinin ne durumda diye sormamanız için ekip çalışmasını raporlayrak kreatif, hızlı ve güvenilir bir çalışmayı planlayarak hareket ediyorum.

ekip-eda-şen
Eda Şen
Sosyal Medya Uzmanı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisiyim. Sosyal medyanın aktif olarak kullanıldığı hizmet sektörlerinde çalışarak kazandığım tecrübeyle markanızın hedef kitlesine yönelik nelere ihtiyacı olduğunu analiz ederek etkileşiminizi arttırmanıza ve aktif paylaşımlar yaparak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlamakta size yardımcı olmaya hazırım.

ekip-mehmet-furkan-ozcan
Mehmet Furkan Özcan
Video ve 3D Prodüksiyon

“Kendi dünyanızı şekillendirmek için önce onu hayal etmeniz gerekir ve bunu hayata geçirebilmeniz için bilgisayar ortamında o dünyayı üç boyutlu bir şekilde sizlere sunuyoruz. Ayrıca video prodüksiyon hizmetlerinde de hızlı çözümler için biz buradayız. Render, animasyon, video kurgusu ve modelleme hizmetleri ile yanınızdayız.”

ekip-okan-ekiz
Okan Ekiz
İçerik Yöneticisi

Sizin için detaylı bir çalışma yaparak içeriklerinizi en etkili şekilde sizlere sunuyorum ve sitenin her zaman güncel kalmasini rekabet gücünüzün artmasına katkı sağlıyorum

ekip-alperen-yazganoglu
Alperen Yazganoğlu
Grafik Tasarım

Tasarımlarımla sizi bir adım ileriye taşıma konusunda yardımcı olacağım. Hedefimiz olan kreatif, yenilikçi ve hızlı tasarımları kalemin gücünden alıyorum hafif, karakteristik ve modern.

ekip-ömer-faruk
Ömer Faruk Ertürk
İçerik Yöneticisi

Sizin için web sitenizin içeriğini düzenleyip ziyaretçilere daha uygun, anlaşılır ve kolay bulunabilir hale getiriyorum. Ayrıca içeriklerinizin sürekli güncel kalmasını sağlıyorum.